Strona główna
Dieta
Tutaj jesteś

Gdzie zamówić dietę pudełkową?

21 stycznia 2022 Gdzie zamówić dietę pudełkową?

Diety pudełkowe to wyjście, po jakie jeszcze chętniej sięgają już nie jedynie zapracowani pracownicy biurowi. Ich właściwości uznają również miłośnicy prawidłowego trybu życia, osoby odchudzające się lub zapaleni sportowcy. Czy należałoby zamówić dietę pudełkową? Jakie wartości ma catering dietetyczny? Kiedy dieta pudełkowa staje się najdoskonalszym wyjściem?

Co to jest catering dietetyczny?

Catering dietetyczny, więc odmiennie dieta pudełkowa dostępna w Legionowie, lub w pozostałych miejscowościach, czy dieta z transportem pod drzwi, to usługa, jaka polega na dostarczaniu w wybrane miejsce, wielokrotnie do domu czy miejsca pracy, kompletu pokarmów. Żywność dostarczana jest w praktycznych opakowaniach, rozłożona na porcje, potrzebuje tylko ewentualnego nagrzania. Po spożyciu opakowanie starczy wyrzucić, nie należy zawracać sobie głowy czyszczeniem oraz sprzątaniem. Usługa popularna jest od dawna, jednak jej popularność urosła w czasie minionych paru lat.

Typy diet

Spółki, jakie proponują dietę pudełkową z dostawą na Ochocie, czy na terenie innych Warszawskich dzielnic, przeważnie mają parę diet do doboru. Pozwoli to na dobranie takiej, jaka będzie doskonale dopasowana do własnych potrzeb. Dieta optimum zakłada regułę 50-30-20, więc stosunek cukrów, białek oraz olejów. Dieta indywidualna pozwoli na dobranie posiłków ceniąc specyficzny wybór ich kaloryki – od 1200 do 3500 kcal.

Ile kosztuje dieta pudełkowa?

Cena cateringu dietetycznego uzależniona jest od wielu rozmaitych elementów, natomiast przede wszystkim od tego, na ile dni zamówiona jest usługa. Może być to parę dni, miesiąc czy choćby trzy miesiące. Koszt całodniowego wyżywienia sięga tutaj zazwyczaj blisko 60-90 zł, jednak comiesięcznego 1600-1800 zł. Mnóstwo spółek cateringowych oferuje natomiast rozmaitego typu ulgi, np., jeśli zamawiamy catering dietetyczny w warszawskim Bemowie od razu na miesiąc, można wykorzystać z 10% upustu. Czas trwania usługi to nie jedyny element działający na cenę.

Jakie są zalety korzystania z cateringu pudełkowego?

Catering pudełkowy jest dobrym wyjściem dla osób, jakie pragną dopilnować o swoje zdrowie i podtrzymać prawidłową sylwetkę. Składa się on z paru podliczonych pokarmów, jakie są dopasowane do własnych potrzeb konkretnej osoby. Co więcej, dieta może mieć różnorodną treściwość, natomiast także można ją spersonalizować w taki sposób, by miała ulubione artykuły klienta. Catering dietetyczny jest także dobrym pomysłem dla osób, jakie są niezwykle zapracowane oraz nie mają czasu na robienie posiłków.

Redakcja ekoekspozycja.pl

Witajcie na naszym wieloaspektowym blogu, gdzie zespół naszych ekspertów w dziedzinach zdrowia, mody i urody, lifestyle'u, aranżacji wnętrz, domu i ogrodu oraz zdrowego odżywiania wspólnie kreuje przestrzeń pełną inspiracji i praktycznych wskazówek. Razem z nami odkryjecie najnowsze trendy, zdrowe nawyki, sekrety piękna i sprawdzone pomysły na stylowe oraz funkcjonalne otoczenie. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem pielęgnować zdrowie, wyrażać swój indywidualny styl i tworzyć harmonijne środowisko życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Wielkanocne dania
zamienniki produktów w diecie
Gdzie zamówić dietę pudełkową?

Jesteś zainteresowany reklamą?

Gdzie zamówić dietę pudełkową?