ekoekspozycja.pl

Blog ogólnotematyczny

życzenia na ślub
Lifestyle

Jak przygotować i kogo zaprosić na ślub?

Dwoje młodych ludzi, którzy planują wspólne życie często zastanawia się nad tym, czy należy organizować wystawne wesele. W dzisiejszych czasach zorganizowanie wesela na kilkaset gości zależy w głównie od dostępności sali weselnej. Jeżeli zależy nam na eleganckim lokalu, który pomieści wszystkim zaproszonych na wesele gości, to należy poczekać często około dwóch lat. Dlatego też młodzi ludzie, którzy chcą się pobrać o wiele szybciej, często nie czekają tak długo i decydują się na zorganizowanie skromniejszej uroczystości.

życzenia na ślub

Kogo zaprosić na ślub?

Decydując się na zorganizowanie jedynie skromnego przyjęcia weselnego należy zastanowić się kogo chcemy zaprosić. Czasem bywa tak, że mamy liczną rodzinę i planując niewielką uroczystość jesteśmy zmuszeni wybrać tylko niektórych członków rodziny. W takiej sytuacji najlepiej kierować się tym, z kim mamy najbliższy kontakt. Często z dalszą rodziną nie mamy bliskich więzi. Spotykamy ich tylko na nielicznych uroczystościach. Dlatego na tak ważny dzień jakim jest wesele warto zaprosić bliskie osoby.
Goście, którzy przychodzą na ślub i wesele zobligowani są do przyniesienia prezentu. W dzisiejszych czasach są to zazwyczaj pieniądze. W ten sposób goście pomagają młodej parze choć w części pokryć poniesione koszty wesela. Do koperty z pieniędzmi warto dołączyć życzenia na ślub. Jest to miły gest ze strony gości, a ponadto młoda para wie, od kogo otrzymała prezent. Do koperty z pieniędzmi i życzeniami należy dołączyć również dodatek w postaci kwiatów, wina lub innego drobnego upominku.

artsrebro.pl